Kwiecień 16, 2024, 12:40:43

Autor Wątek: Battalion 1944  (Przeczytany 11709 razy)

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Battalion 1944
« dnia: Luty 02, 2016, 22:09:35 »
Czyli strzelanka w realiach IIWŚ wzorowana na klasycznych shooterach.

Battalion 1944 będzie opierać się wyłącznie na umiejętnościach graczy - zabraknie żmudnego zbierania, specjalnych ulepszeń czy egzoszkieletów.

https://www.youtube.com/watch?v=OwT7DJLHAKQ

Battalion 1944 stara się uchwycić esencję klasycznych strzelanek wieloosobowych - ma być to duchowy następca takich gier, jak Call of Duty 2 czy Enemy Territory. Gracze przeniosą się w realia II wojny światowej, by walczyć na ulicach Carentan, w lasach Bastogne i wielu innych lokacjach, wzorowanych na miejscach istniejących w rzeczywistości. W grze będziemy mogli korzystać z różnych rodzajów broni, od karabinku samopowtarzalnego Kar98 przez karabin M1 Garand po pistolet maszynowy Thompson.

Gra zaoferuje różne tryby rozgrywki (m.in. Capture the Flag, deathmatch, domination i zupełnie nowe tryby, będące aktualnie w fazie testów). Battalion 1944 będzie opierać się wyłącznie na umiejętnościach graczy. W grze nie zabraknie systemu zdobywania doświadczenia, pozwoli on jednak zdobyć tylko wyższą rangę oraz odblokować przedmioty mające wyłącznie znaczenie kosmetyczne.

W Battalion 1944 będziemy mogli grać samotnie lub tworzyć z grupami znajomych plutony - odpowiedniki klanów. W grze będzie można grać na oficjalnych serwerach lub zakładać własne i ustalać na nich zasady, w zależności od preferencji, oraz określać, czy ma być to serwer rankingowy, nierankingowy, czy prywatny.

Battalion 1944 będzie opierać się na silniku Unreal Engine 4, a przewidywana data premiery to maj 2017 (PC, PS4 i Xbox One). Warunkiem powstania gry jest zebranie 100 000 funtów w ciągu najbliższych 29 dni. Jeśli zbiórka zakończy się powodzeniem, będzie to oznaczało, że gracze są zainteresowani tego typu produkcją, a twórcy - Bulkhead Interactive - zainwestują dodatkowo 100 000 funtów z własnych funduszy.

https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2016, 22:12:45 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline booli

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 843
  • Szacun: -43
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2016, 12:48:55 »
JARAM SIE!

Offline gehuzz

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 773
  • Szacun: 9
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2016, 13:19:13 »
Też właśnie widziałem wcześniej, ale forum nie działało żeby wrzucić;) Też się jaram, może wreszcie będzie w co grać razem :)
]

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2016, 15:46:59 »
http://www.battaliongame.com/

Ktoś wie co z Aposem? trzeba mu pokazać temat na pewno też się zainteresuje, tak jak pisali jak uzbierają te 100k funtów to znaczy że zainteresowanie grą będzie na tyle duże żeby były
organizowane turnieje esl i inne, mam nadzieje że znajdą się tutaj tacy z którymi będzie można założyć team lub nawet dwa jeśli będzie dużo osób, wtedy można dzielić się taktykami itp., ale to jeszcze zobaczymy i dajmy sobie czas.

Aktualnie na forum zagląda parę osób więc liczę około 10 osób, chyba że macie kontakt do kogoś z enclave na steam lub inne.

Na razie liczę:

-Apos
-Booli
-Blood
-Easy
-Gehuzz
-Inermis
-Lider
-Matador
-Mikell
-Wawer
-Sparr
-Yankes


Pewnie kogoś pominąłem. Będę aktualizował listę co jakiś czas.

Po za tym(nie wiem kompletnie co z nimi, grali w stałym teamie w RO2)

-Mate
-Wodzu
-Equal
-Capibar

Więc nawet jeśli połowa będzie zainteresowana i będzie miała czas na robienie taktyk i granie meczy to powinno być spoko, i tak jak pisałem wcześniej jeśli będzie więcej zainteresowanych zrobi się drugi team.

Z tego co wiem to mecze mają się odbywać 5v5/6v6 albo więcej.

Parę screenów: http://www.battaliongame.com/gallery.html


BTW!!!  Wczoraj było 21k funtów dzisiaj już jest 60k :) a zaczęli dwa dni temu.

Jak teraz wesprzecie ich na kickstarter to wystarczy 13 funtów i dostajemy pełną wersje gry, normalnie będzie kosztować 30 funtów
https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4/pledge/new?clicked_reward=false






« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 11:27:22 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline MataDor

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 859
  • Szacun: 18
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2016, 16:11:06 »
Na razie mało wiadomo o tej pozycji w sumie, co z tego wyniknie zobaczymy, znaczy czas pokaże

Capibar z ekipą (Wodzu, Festador, Equalibrum ) jak padł kiedyś nasz mumble to wykupili sobie swojego i tam siedzą. Czasami do nich wpadam coś razem pograć.
Chciałem ich ściagnąć z powrotem do nas na nowego TSa, ale niestety nie chcieli za bardzo... szkoda, było by więcej możliwości do wspólnej gry jak by u nas siedzieli, tym bardziej że oni graja na maxa dużo wszyscy, nie wspominając że to spokojowe towarzystwo i dobrze się z nimi gra
--- Take it easy --- (and fuck alllllll the cheaters!)
“We don't stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.” - George Bernard Shaw

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2016, 18:52:12 »
1. Server Browser

Matchmaking services are great on Console for ease of use, but we're PC gamers at heart. We want to enable server owners to keep tight nit communities and give them the ability to host and change server rule sets to suit their needs. We'll also be including simple LAN support for tournament play. For those players on console, we'll also let players host their own lobbies and tweak game rules locally.

2. FoV Slider

100% will be included in the PC version.

3. Voice Communication

Teamplay will be important if a Platoon wants to become best in their Battalion. We'll be including in game VoIP (which players can toggle mute) but we're totally cool with players using external VoIP software like Teamspeak, Mumble, etc

4. Graphical Options

We'll have a plethora of Graphical options on launch. We'll be perfecting our option menu through our Kickstarter backer Alpha/Beta sessions.

5. Micro-Transactions.

We have no plans for micro transactions to be added to the game on launch (or after for that matter). Battalion 1944 will be a pay once full access title, with hours of multi player content!

6. Ability to disable text chat.

Text chat will be turned on by default but we can add an option to disable all messages. We want to encourage team play but for those players who would rather lone wolf, we're fine with players toggling off text chat. We've played enough Counter Strike against flamers and trolls to know how important it is to have this option!

7. Search and Destroy

We'll be including a Search and Destroy game mode and players/server hosts will be able to change player limits. For the official servers we'll adjust rule sets based on community feedback!

8. Behavior rating matchmaking system.

We'll be looking into the best way to implement a system that fits Battalion 1944 to help keep the community friendly and competitive. It's also worth noting we're already in talks with established anti cheat providers to create a solid and Persistent Anti-cheat System.

9. Game modes.

We want to create some new innovative game modes to run alongside the classics such as TDM, S&D and CTF. We'll be testing these during our Alpha/Beta sessions and tweak the rule sets based on your feedback!

10. No overpowered kill streaks and no death streaks.

The entire team 100% agree. Just you and your skill as a player.

11. Grenades.

We'll be looking into balancing all weapons in Battalion during our Alpha/Beta sessions. In Call of Duty 2 grenades are very powerful tools, even more so in certain game modes such as CTF and S&D. This is something that will require a lot of testing and feedback to get right but we're focused on making Battalion competitive and fair.

Więcej można przeczytać na oficjalnym forum: http://forums.battaliongame.com/
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 17:34:30 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2016, 09:27:22 »
Zapowiada się ciekawie. Chetnie bym pograł w jakiegos dobrego competitive'a w okresie WW2

Tyle, ze jeszcze co najmniej rok czekania....


Może tak się złożyć w 5 te 200 funciaków i miec 5 egzemplarzy team.enclave w creditsach ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 09:36:11 wysłana przez sparhawk »

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2016, 20:25:17 »
można

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2016, 00:09:41 »
Dobrze że jest zainteresowanie :)

Minęły 3 dni od startu na kickstarterze i już uzbierali wymaganą kwotę, a nawet już poszły wszystkie najtańsze oferty, więc zainteresowanie ze strony graczy jest duże, teraz można jeszcze najtaniej podjąć za 15 funtów, chociaż pewnie niedługo i te się wyprzedają.

Będę informował na bieżąco co się dzieje z grą, więc zaglądajcie.

"WOW! £100,000 in under 3 days! We did it. Battalion 1944 is now confirmed to be fully in development for ‪#‎Steam‬, ‪#‎XboxOne‬ and ‪#‎Playstation4‬, bringing World War 2 into the next generation of video games! THANK YOU!
We're working on a little thank you update for everyone who has pledged towards and supported the campaign so far. We'll have a full write up coming tomorrow and multiple updates coming over the next few weeks.
The campaign is not over yet! We also have some pretty huge announcements in the works, so keep an eye out. For now, keep spreading the word to your friends and family as they'll only have 27 days to pledge to receive our timed exclusive Kickstarter rewards! Support Battalion 1944 now!"

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 17:16:18 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline sparr

  • Administrator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 1744
  • Szacun: 22
  • I'm too Old for this Shit
    • http://enclave.pl
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 05, 2016, 12:26:40 »
ja bez wzgledu na decyzję, czy bierzemy razem czy nie "zabejkuje" - brakuje mi gier WW2, a UE4 oraz udział raczy esportowych w tworzeniu gry może sprawić, że bedzie to bardzo fajna pozycja do grania klanowego.

Mam tylko nadzieje, ze do 25 lutego (dopiero po tej dacie dam rade dać im pieniądze) będa jeszcze w miare rozsadne cenowo oferty.

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2016, 12:40:25 »
Wydaje mi się że 200 funtów za pięć kluczy i nazwę klanu na ścianie sław się nie opłaca kupować, lepiej podjąć opcje za 15 funtów, póki jeszcze jest, ale jak się znajdą tacy co kupią to spoko :D
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline mikeLL

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Szacun: 18
  • Szambelan
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 05, 2016, 14:56:51 »
ja moge cos dac

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 06:18:44 wysłana przez e4sYy »
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

Offline Wawer

  • Global Moderator
  • Nowy
  • *****
  • Wiadomości: 981
  • Szacun: 31
    • http://www.enclave.pl/
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2016, 03:53:17 »
Jaram się i na pewno chętnie pogram.
Klucza na razie nie kupię. Na ten moment wolną kasę mam w co ładować.

Offline e4sYy

  • Nowy
  • *
  • Wiadomości: 407
  • Szacun: 6
Odp: Battalion 1944
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2016, 12:46:27 »
Ktoś właśnie kupił jedyną opcję Battalionu 1944 za £1,500, ludzie nie mają na co pieniędzy wydawać...
Nothing is true, everything is permitted.
We work in the dark to serve the light.

 


* Szałbox

Refresh History
  • MataDor: Polecam kolejną świetną grę: Deep Rock Galactic. Idelana do co-op'a jak i solo. (wyjątkowo pozytywnie gra się z randomami, nie ma prawie "toksycznych" graczy) 65 tyś pozytywnych recek na steam mówi samo za siebie. Jak by ktoś kiedyś grał i miał ochotę na towarzystwo niech łapie mnie na steam.
    Marzec 15, 2021, 12:31:39
  • BigDzik0: o, deep rock'a niedawno ogrywalem. solo słabo siada. Z coopów jeszcze Risk of Rain2 i Gunfire Reborn maja ostatnio wzięcie : )
    Marzec 29, 2021, 09:18:04
  • Blood: Gra ktoś w nowego bfa czy bojkotujecie?
    Listopad 20, 2021, 18:11:09
  • NightMaX: lol 3 info na rok :)
    Luty 04, 2022, 12:25:59
  • Inermis: Dziwne że jeszcze DNS istnieje :)
    Marzec 18, 2022, 12:26:41
  • Inermis: Teraz na tapecie Elden Ring
    Marzec 18, 2022, 12:26:49
  • booli: ooo zyjecie:D myslalem, ze mozna Was znalezc w dziale zdjec ze starymi pierdzielami na fb
    Październik 21, 2022, 18:18:24
  • Flaw: Cześć :)
    Grudzień 03, 2022, 22:11:27
  • Flaw: Odpaliłem GeForce Now i od kilku dni pogrywam w BF'a.
    Grudzień 03, 2022, 22:12:56
  • booli: elegancko
    Luty 20, 2023, 13:24:51
  • NightMaX: a czemu mamy nie zyc :) nmie dosc ze zyjemy to jeszcze gramy wspolnie na TS - aktualnie warzone 2 na tapecie
    Kwiecień 03, 2023, 20:18:12
  • boby7: Ja też żyję :) Czołem wszystkim!
    Kwiecień 10, 2023, 10:40:13
  • Simek: Siema wszystkim po latach ;)
    Kwiecień 10, 2023, 22:00:28
  • booli: o dzizzz
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:39
  • booli: Simek... nasz czlowiek z bialego dunajca :D
    Czerwiec 11, 2023, 20:58:53
  • jason.paury: oO
    Lipiec 14, 2023, 11:57:12
  • NightMaX: ja pierdziele na jesień sie tak uaktywnijcie a nie w lecie kiedy nic nie gramy :D
    Lipiec 15, 2023, 14:54:16
  • NightMaX: a tak poważnie grywamy - prawie codziennie ale tak wlasnie zaczynamy jak sie zaczyna zimno robić w lecie zawsze jest przerwa.
    Lipiec 15, 2023, 14:56:06
  • NightMaX: Jest TS chyba nawet adres zapisalem w jakims wątku
    Lipiec 15, 2023, 14:56:25
  • BigDzik0: w którym? bo chciałem wpaść, tak szukam, ten z "aktualny server" nie bangla :)
    Grudzień 06, 2023, 17:49:20

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal